.

.

Одлична цена
IC нови оригинални L4978D SOP16

IC нови оригинални L4978D SOP16

DEN 1283.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Производи во категоријата
DEN 399.36 -64 %

DEN 72.00 -64 %

DEN 851.76 -64 %

DEN 45.60 -64 %

DEN 36.00 -64 %

DEN 28.80 -64 %

DEN 1710.72 -64 %

DEN 55.20 -64 %

DEN 252.00 -64 %

DEN 299.52 -64 %

DEN 600.00 -64 %

DEN 156.00 -64 %

DEN 38.40 -64 %

DEN 33.60 -64 %