.

.

Одлична цена
IC нови оригинални THC63LVDF84B THC63LVDF84 63LVDF84 TSSOP56

IC нови оригинални THC63LVDF84B THC63LVDF84 63LVDF84 TSSOP56

DEN 864.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Производи во категоријата
DEN 55.20 -64 %

DEN 252.00 -64 %

DEN 399.36 -64 %

DEN 1283.04 -64 %

DEN 36.00 -64 %

DEN 72.00 -64 %

DEN 156.00 -64 %

DEN 399.36 -64 %

DEN 64.80 -64 %

DEN 299.52 -64 %

DEN 252.00 -64 %

DEN 33.60 -64 %

DEN 299.52 -64 %

DEN 55.20 -64 %