.

.

Одлична цена
Нов и оригинален SDP8060D ЗЛАТО Една фаза DC-DC Цврста состојба реле 12-1000VDC 3.5-32VDC 60A

Нов и оригинален SDP8060D ЗЛАТО Една фаза DC-DC Цврста состојба реле 12-1000VDC 3.5-32VDC 60A

DEN 504.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Општа Намена
Број На Модел На:
SDP8060D
is_customized:
Yes
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
цврста состојба реле
Извор На Енергија:
DC
Напон:
3.5-32VDC, 12-480VDC
Заштита На Функција:
.
Производи во категоријата
DEN 672.00

DEN 252.00

DEN 45.60

DEN 72.00

DEN 38.40

DEN 299.52

DEN 55.20

DEN 72.00

DEN 1283.04

DEN 2102.40

DEN 36.00

DEN 399.36

DEN 64.80