.

.

Одлична цена
W12NK95Z STW12NK95Z нов увезени оригинални 10PCS

W12NK95Z STW12NK95Z нов увезени оригинални 10PCS

DEN 276.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Напон:
240V
Број На Модел На:
W12NK95Z STW12NK95Z
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
Општа Намена
Производи во категоријата
DEN 28.80

DEN 156.00

DEN 55.20

DEN 98.40

DEN 1710.72

DEN 72.00

DEN 299.52

DEN 1699.20

DEN 252.00

DEN 299.52

DEN 330.72

DEN 399.36

DEN 1283.04

DEN 72.00

DEN 45.60