.

.

Одлична цена
1pc 5V DC 4 Канал РБС Цврст-Држава Реле 2A модул Високо Ниво за arduino

1pc 5V DC 4 Канал РБС Цврст-Држава Реле 2A модул Високо Ниво за arduino

DEN 138.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Shanwen
Теорија:
Напон Реле
Број На Модел На:
видете информации
Производи во категоријата
DEN 851.76 -56 %

DEN 228.96 -56 %

DEN 187.20 -56 %

DEN 852.48 -56 %

DEN 702.96 -56 %

DEN 45.36 -56 %

DEN 30.00 -56 %

DEN 672.00 -56 %

DEN 558.72 -56 %