.

.

Одлична цена
Тесен Зрак LED Водоотпорен Ѕид Светилка за Отворен простор IP65 Алуминиум 10W КОЧАН Тремот Градина Тремот светлината Led светлото на рефлекторите Рефлектори ZFD0004

Тесен Зрак LED Водоотпорен Ѕид Светилка за Отворен простор IP65 Алуминиум 10W КОЧАН Тремот Градина Тремот светлината

DEN 719.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Wattage:
warm white, cool white, blue, green, yellow
Тип На Објект:
Поплави Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
220V
Повод:
Надворешниот Ѕид
Тело Материјал:
Алуминиум
Заврши:
Полиран
сертификација:
CCC,CE
Заштита Ниво:
IP65
Стил:
Современа
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Никој
Број На Модел На:
led flodd светилка 10w
Извор На Енергија:
AC
Производи во категоријата