.

.

Одлична цена
Вистински вати 10W 56x54mm AC напон 220V PCB smd интегрирани IC возачот, PCB Нема потреба возачот,driverless PCB одбор директни на ac напон 220v

Вистински вати 10W 56x54mm AC напон 220V PCB smd интегрирани IC возачот, PCB Нема потреба возачот,driverless PCB одбор

DEN 36.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Чиста Бела 6000K
Wattage:
1PC, 10PCS, 30PCS
Тип На Објект:
Поплави Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
220V
Повод:
Надворешниот Ѕид
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
HY-PCB-TGD-10W-01
Стил:
Модерна
Заштита Ниво:
IP33
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Заврши:
Полиран Хром
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
B22
Бренд Име:
Umaked
Извор На Енергија:
AC
Производи во категоријата
DEN 240.00 -78 %