.

.

Одлична цена
2 Пакет 100W/150W/150W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина, IP66 Водоотпорен, 300W Халоген Сијалица Еквивалент Отворено Супер Светло за Безбедност Светла,

2 Пакет 100W/150W/150W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина, IP66 Водоотпорен, 300W Халоген Сијалица Еквивалент Отворено

DEN 2160.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Предупредуваат Бела, Ладно Бела
Wattage:
100W, 150W, 200W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
Бренд Име:
BNDLUX
сертификација:
CE,RoHS
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
BND-FL100
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Напон:
85-265V
Повод:
Плоштад
Производи во категоријата
DEN 240.00

DEN 189.60