.

.

Одлична цена
SMD5730 LED Floodlight 30W 50W 70W 100W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Отворено Пејзаж ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина AC 85-265V

SMD5730 LED Floodlight 30W 50W 70W 100W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Отворено Пејзаж ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина

DEN 690.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
30W, 50W, 70W, 100w
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
Бренд Име:
WOXOYOZO
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP66
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Повод:
Надворешниот Ѕид
Број На Модел На:
IP66 floodlight
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Напон:
85-265V
Производи во категоријата