.

.

Одлична цена
Топла продажба на Зеленчук и Цвеќиња Компири Одгледување Расте кеси Дом Градина Балкон Фарма Земјоделството Не-плетени ткаенини Садење торба

Топла продажба на Зеленчук и Цвеќиња Компири Одгледување Расте кеси Дом Градина Балкон Фарма Земјоделството Не-плетени

DEN 165.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
40 x 30cm, 50 x 40cm
Тип:
Расте Кеси
Број На Модел На:
10530 10531
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Материјал:
Пластични
Име:
Садење кеси
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Карактеристики:
Солиден, корозија-отпорни, дише
Стил:
Дома градинарство балкон садење
Апликацијата Сцена:
Blcony градина, дома градинарството
Производ големина:
За 18cm x 15cm , 25cm x 22cm
Шиење:
Peffect шиење со убаво сечење