.

.

Одлична цена
wxrwxy месинг misting млазницата градина sprayer млазницата наводнување капка по капка бодликава 1/4Конектор градина распрскувачи 4pcs

wxrwxy месинг misting млазницата градина sprayer млазницата наводнување капка по капка бодликава 1/4Конектор градина

DEN 72.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Распрскувачи
Бренд Име:
WXRWXY
Метал Тип:
Дувачкиот
Материјал:
Метал
Sprayer Тип:
пумпа
Број На Модел На:
1/4
Име:
atomizing млазницата
Спецификации:
Види Слика
Модел:
1/4млазницата
Делокруг на примена:
Градина
Важат за:
4/7 црево
Карактеристично:
Анти-носат
Тип:
Не-токсични и невкусна
боја:
Жолта + црна
Пакување:
4pcs
Тежина:
44g
Производи во категоријата