.

.

Одлична цена
Десктоп Јасно Акрилик Lucite Календар Носителот Полици , Биро Календар Стои YCD-001

Десктоп Јасно Акрилик Lucite Календар Носителот Полици , Биро Календар Стои YCD-001

DEN 504.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Јасно
Големина:
7 inch, 6 inch
Бренд Име:
Yakri
Стил:
Модерна
Пакување Тип:
12 Кутии
Број На Модел На:
YCD-001
Тип:
Фото Рамка
со слика картичка:
No
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Акрилик
Материјал:
4mm јасно акрилик
Производи во категоријата