.

.

Одлична цена
1 Пар Мултифункционален Силиконски Гел Пети Ракав Удобно Балет Висока Пета Пети Ракав Болка Заштита Нога Нега Ракав Алатка

1 Пар Мултифункционален Силиконски Гел Пети Ракав Удобно Балет Висока Пета Пети Ракав Болка Заштита Нога Нега Ракав

DEN 40.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Пети Сепаратор
Материјал:
silcone
Количина:
1 ПАР = 2 КОМПЈУТЕРИ
Бренд Име:
YANQINA
Големина:
110*70mm
Број На Модел На:
Балет Висока Пета Пети Ракав
Производи во категоријата