.

.

Одлична цена
Висок Квалитет 10Pcs Професионални Помине Уметност Датотеки УВ Гел лак Капка Форма Пескарење Датотеки Блок 180/180 Жито Жените Помине Алатки Поставува

Висок Квалитет 10Pcs Професионални Помине Уметност Датотеки УВ Гел лак Капка Форма Пескарење Датотеки Блок 180/180

DEN 119.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
нокти датотека
Број На Модел На:
нокти датотека блок
Бренд Име:
JEARLYU
Големина:
17.8x2.8x0.4cm
Напон:
Universal
Материјал:
Пластични
Количина:
10pcs
Is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Високо Квалитетна Професионална Нокти Датотека
Материјал:
Пластични & Sandpaper & Сунѓерот
Број На Модел На:
Професионални Помине Уметност Алатки За Брусење Датотеки Бафер Блок
Количина:
10pcs/многу
Големина:
17.8x2.8x0.4cm
Стил:
Се Откажат Стил Пескарење Нокти Датотека Уметност Совети Нокти
Функција:
Нокти Датотека 180
Место на Потекло:
CN;GUA
Производи во категоријата