.

.

Одлична цена
PinPai Нокти Датотеки 2 ПАРЧИЊА Помине Уметност Датотеки Сунѓерот Nagelfeile DIY Помине Уметност Алатки Бафер Чистење Пескарење Датотеки Блок Педикир Маникир

PinPai Нокти Датотеки 2 ПАРЧИЊА Помине Уметност Датотеки Сунѓерот Nagelfeile DIY Помине Уметност Алатки Бафер Чистење

DEN 62.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Баферот
Големина:
9.5*3.5*2.5cm
Количина:
1pc
Број На Модел На:
J3 D044
Материјал:
Сунѓерот
Бренд Име:
Pinpai
боја:
Црна Портокал
Тип:
нокти датотеки buffers
Употреба:
Нокти датотеки за нокти
Обликот:
cuboid
Тежина:
10g по парче
Пакет:
2 ПАРЧИЊА по торба
Производи во категоријата