.

.

Одлична цена
Специјална понуда! Кинески антички мебел додатоци со бакар бакар bookcase директно бакар се справи кабинет вратата wardrob

Специјална понуда! Кинески антички мебел додатоци со бакар бакар bookcase директно бакар се справи кабинет вратата

DEN 624.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Рачки На Вратите
DIY Материјали:
Електрични
Боја Класификација:
Долго 12cm у месинг игла должина 12cm бронза у 12cm црна у долга игла
Текстурата на материјалот:
Бакар
ДУПКА РАСТОЈАНИЕ:
Една Дупка
Цел:
На врата
Производи во категоријата