.

.

Одлична цена
Класичен Кинески антички мебел бакар бакар прстен кабинет фиока врата, прозорец, врата се справи со врата се справи на бакар

Класичен Кинески антички мебел бакар бакар прстен кабинет фиока врата, прозорец, врата се справи со врата се справи

DEN 864.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Рачки На Вратите
DIY Материјали:
Електрични
Боја Класификација:
Дијаметар од 6cm со дијаметар од 6cm месинг бронза со дијаметар од 6cm црна 8cm d
Текстурата на материјалот:
Бакар
ДУПКА РАСТОЈАНИЕ:
Една Дупка
Цел:
прозорецот
Производи во категоријата