.

.

Одлична цена
Задебелување! Кинески антички бакар бакар вратата цврсто дрво врата се справи со врата на екранот вратата врежан tracery класичен рачка

Задебелување! Кинески антички бакар бакар вратата цврсто дрво врата се справи со врата на екранот вратата врежан tracery

DEN 2080.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Рачки На Вратите
DIY Материјали:
Електрични
Обликот:
Бар
Заврши Боја:
Ширина на 4cm должина 19cm ширина 4cm должина 19cm месинг бронза месинг
Текстурата на материјалот:
бронза
Производи во категоријата