.

.

Одлична цена
Автентични! Кинески антички copperhandle Shoutou вратата knocker прстен бакар врата се справи со 19cm Лав Главата Knocker

Автентични! Кинески антички copperhandle Shoutou вратата knocker прстен бакар врата се справи со 19cm Лав Главата

DEN 3331.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Рачки На Вратите
DIY Материјали:
Електрични
Заврши Боја:
Дувачкиот бронза црна
Текстурата на материјалот:
бронза
Производи во категоријата