.

.

Одлична цена
Специјална понуда! Кинески антички мебел додатоци бакар / бакар се справи кабинет вратата bookcase врвот кабинет Yunlong бакар кан

Специјална понуда! Кинески антички мебел додатоци бакар / бакар се справи кабинет вратата bookcase врвот кабинет Yunlong

DEN 1171.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Рачки На Вратите
DIY Материјали:
Електрични
Боја Класификација:
3*15 u 3*15 Бронза Месинг игла игла u 3*15 јаглерод u 3*15 месинг scre
Текстурата на материјалот:
Бакар
ДУПКА РАСТОЈАНИЕ:
32-милиметри
Цел:
На врата
Производи во категоријата