.

.

Одлична цена
BT100S DG10-2(10rollers,2 канали) Лабораторија Низок Проток Нерѓосувачки Челик Дозирање Перисталтиката Пумпа за Течно Течност Пумпи 0.00011 до 20 ml/min

BT100S DG10-2(10rollers,2 канали) Лабораторија Низок Проток Нерѓосувачки Челик Дозирање Перисталтиката Пумпа за Течно

DEN 10458.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

моќност:
Електричен
Теорија:
Ротари Пумпа
Број На Модел На:
BT100S DG10-2(
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
ДОВЕДЕ ТЕЧНОСТ
Структура:
перисталтиката пумпа
Примена:
Перисталтиката Пополнување Течни
Употреба:
перисталтиката дозирање пополнување течни
Гориво:
Електричен
Напон:
110v / 220v
Проток:
0.00011~20ML/MIN
Канал:
2
Производи во категоријата