.

.

Одлична цена
BT100L DG10-4 (10 ролки) трговија на Големо Прецизна Контрола на Протокот / Интелигентни на Перисталтиката, Пумпа за Вода, Течност Индустрија Лабораторија

BT100L DG10-4 (10 ролки) трговија на Големо Прецизна Контрола на Протокот / Интелигентни на Перисталтиката, Пумпа

DEN 15624.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

моќност:
Електричен
Теорија:
Ротари Пумпа
Број На Модел На:
BT100L/ DG10-4
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
ДОВЕДЕ ТЕЧНОСТ
Структура:
променлива брзина на перисталтиката пумпа
Гориво:
Електричен
Употреба:
Животната средина на проектот, цемент мелење помош индустрија и labora
Диск:
BT100L
Проток на опсег:
0.00011 до 20 (ml / min)
Пумпа за главата:
DG10-4 ( 10 тркала/ролки)
Димензии:
223mm 150mm x x195mm
Тежина:
4.7kg
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Случај
Канал:
4
Тркала/Ролери:
10
Напон:
110v / 220v
Производи во категоријата