.

.

Одлична цена
-35Kpa Минијатурни мини Дијафрагмата, Пумпа за Вода, Пареа Двојна Алкохол Анализа Инструмент вакуум Медицинска Нега Електронска Опрема

-35Kpa Минијатурни мини Дијафрагмата, Пумпа за Вода, Пареа Двојна Алкохол Анализа Инструмент вакуум Медицинска Нега

DEN 185.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Напон:
DC6v, DC3v
Бренд Име:
makerele
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
моќност:
пневматски
Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Воздушна Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
MKLH020VS
Теорија:
Вакуум Пумпа
Гориво:
Електричен
Примена:
Треба притисок опрема
Производи во категоријата