.

.

Одлична цена
MP-20RM 220V Електрични Отпорни на Корозија Магнетни Центрифугални Пумпа за Вода

MP-20RM 220V Електрични Отпорни на Корозија Магнетни Центрифугални Пумпа за Вода

DEN 1272.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
моќност:
Електричен
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Структура:
Бустер Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
MP-20RM
Примена:
Употреба при ниски температури
Гориво:
Електричен
Модел:
MP-20RM
Сертификат:
ISO 9001
Пакување детали:
Тетрапак пакување
боја:
Зелена
Материјал:
FRPP
Tempetrature:
0~80degree
превозот:
од страна на DHL
квалитет:
Голема
Производи во категоријата