.

.

Одлична цена
24v Вода прочистувач на вода прочистувач бустер пумпа/ себе priming дијафрагмата пумпа

24v Вода прочистувач на вода прочистувач бустер пумпа/ себе priming дијафрагмата пумпа

DEN 792.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Напон:
booster 24v, self priming 24v
Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
Број На Модел На:
300g
моќност:
Електричен
Теорија:
Електромагнетни Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Гориво:
Електричен
Примена:
Вода
Impeller структура:
Затворена impeller
Гаранција:
1 година
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Impeller метод:
Еден вшмукување
одделение:
храна одделение
Интерфејс:
Тема / брз пристап
Производи во категоријата