.

.

Одлична цена
хидраулично масло пополнување пумпа пропаѓање пумпа A4VG56 полнење пумпа

хидраулично масло пополнување пумпа пропаѓање пумпа A4VG56 полнење пумпа

DEN 3600.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
timeway
Структура:
Клипот Пумпа
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Гориво:
Дизел
Теорија:
Axial Проток Пумпа
Употреба:
Масло
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
A4VG56
Примена:
хидраулична пумпа
Производи во категоријата