.

.

Одлична цена
Гориво Пумпа за Испраќачот Собранието E2298S се вклопува 99-02 Ford Експедицијата 4.6 L-V8

Гориво Пумпа за Испраќачот Собранието E2298S се вклопува 99-02 Ford Експедицијата 4.6 L-V8

DEN 1920.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
WAJ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Ford Модел:
Експедицијата
Поставување на Возило:
Во резервоарот
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Материјал Тип:
Железо
Експедицијата-Година:
1999,2000,2001
Осветленост Дел Број:
E2298S, ПФС-99, F1209A, P74875S, HP10088-11B1
Другиот Дел Број:
XL1Z9H307BB, 2930351, RE0309S, 67236, USEP2298S
Производителот Дел Број:
SP2298H
Производи во категоријата