.

.

Одлична цена
2018 Кашмир Џемпер Жените Џемпери и Pullovers Жените Мода о Вратот Солидна Боја, Долг ракав S-XXL Плетени Џемпер

2018 Кашмир Џемпер Жените Џемпери и Pullovers Жените Мода о Вратот Солидна Боја, Долг ракав S-XXL Плетени Џемпер

DEN 612.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Кашмир,Волна
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
Висок смета волна,Акрилик,Кашмир
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
0006
Бренд Име:
WANWANAPRCOT
Техника:
Компјутер Плетени
Стил:
Моден
Производи во категоријата