.

.

Одлична цена
2018 Корејски Есен Зима Женски Џемпер Коса Црта Вратот Долг Ракав Шарени Maglioni Дона Inverno Жените Џемпери Pullovers Kitwear

2018 Корејски Есен Зима Женски Џемпер Коса Црта Вратот Долг Ракав Шарени Maglioni Дона Inverno Жените Џемпери Pullovers

479.76
DEN 470.00 -2 %

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
Памук+Полиестер+Viscose
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
се повлече femme
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Slash вратот
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Шарени
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Производи во категоријата