.

.

Одлична цена
коза кашмир модата жените полу-висока јака долго pullover џемпер облекуваат палто нерегуларни полите S-3XL

коза кашмир модата жените полу-висока јака долго pullover џемпер облекуваат палто нерегуларни полите S-3XL

DEN 3840.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
Перка Dreey
Број На Модел На:
RNC16P2
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Јака:
Turtleneck
Материјал:
Cashmere
Материјал Состав:
100% коза кашмир
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Комбинација:
еден дел,не се вклучуваат било какви други додатоци
Производи во категоријата