.

.

Одлична цена
нова мода жените Гроздобер чипка Износени Јака долг ракав пролет, есен зима дебел џемпер Плетени

нова мода жените Гроздобер чипка Износени Јака долг ракав пролет, есен зима дебел џемпер Плетени

DEN 374.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LEUAPL
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Плетени памук
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Никој
Јака:
Износени Јака
Производи во категоријата