.

.

Одлична цена
Ajojewel Убава, Отворајќи CZ Голема Дизајн Црвена/Зелена Смола Камен Гроздобер Накит, Прстени За Жените Бренд

Ajojewel Убава, Отворајќи CZ Голема Дизајн Црвена/Зелена Смола Камен Гроздобер Накит, Прстени За Жените Бренд

DEN 150.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
AA184458729
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Ajojewel
Метал:
Бело Злато Позлатен & цинк легура
Производи во категоријата