.

.

Одлична цена
Ajojewel Бренд Ретро Жените Anel Гроздобер Пурпурна/Црна Кристал Прстени Мода

Ajojewel Бренд Ретро Жените Anel Гроздобер Пурпурна/Црна Кристал Прстени Мода

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Површината Ширина:
16mm
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Ajojewel
Број На Модел На:
AA182158754
Метал:
бело злато позлатен
Материјал:
Цинк Легура & Rhinestones
Производи во категоријата