.

.

Одлична цена
100-Уникатен 1Pcs Шарм Сребро Позлатен Чакра Исцелување Камен Прилагодливи Прст Прстен Мода Накит

100-Уникатен 1Pcs Шарм Сребро Позлатен Чакра Исцелување Камен Прилагодливи Прст Прстен Мода Накит

DEN 68.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Камен
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Површината Ширина:
20mm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Unbranded
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Декорација
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен
Производи во категоријата