.

.

Одлична цена
BEIER Нерѓосувачки челик Кул Уникатен Црн Камен Прстен, Титаниум Челик Ретро Стариот Тотем Накит За Човекот Фабрика Цена Продажба BR8-334

BEIER Нерѓосувачки челик Кул Уникатен Црн Камен Прстен, Титаниум Челик Ретро Стариот Тотем Накит За Човекот Фабрика

DEN 95.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
BR8-334
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Бренд Име:
BEIER
Обликотшема:
Круг
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
NA
Компатибилност:
NA
Производи во категоријата