.

.

Одлична цена
Kraft-монистра Нови Стилски Сребро Позлатен променливи во големина Вода Капка Природни Тигар Око Камен Прстен, Модни Накит

Kraft-монистра Нови Стилски Сребро Позлатен променливи во големина Вода Капка Природни Тигар Око Камен Прстен, Модни

DEN 53.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Капка Вода
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Повод:
Партија
Површината Ширина:
20mm
Број На Модел На:
Unbranded
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Декорација
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен
Производи во категоријата