.

.

Одлична цена
50Pcs Зелена Природен Камен Сребро Позлатен Жените Прстени За Жена Мода Накит трговија на Големо Bulks Пакети Многу Топла Продажба LR4007

50Pcs Зелена Природен Камен Сребро Позлатен Жените Прстени За Жена Мода Накит трговија на Големо Bulks Пакети Многу

DEN 781.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм,4.5 мм,5.5 мм,3.5 мм,4mm,9mm
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Бренд Име:
EcooLin
Производи во категоријата