.

.

Одлична цена
SANTUZZA Сребрен Прстен За Жените 925 Sterling Silver Мода Прстени за Жените 2017 Кубни Циркони Ringen Партија Накит Глеѓ

SANTUZZA Сребрен Прстен За Жените 925 Sterling Silver Мода Прстени за Жените 2017 Кубни Циркони Ringen Партија Накит

1368.00
DEN 1231.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 7
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
SANTUZZA
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
Сребрени прстени за жени
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Метали Тип 1:
сребрен прстен
Метална Боја 1:
Прстени Сребро 925
Материјал 1:
метални прстени
родовата 1:
жените прстени
Објектот Тип 1:
Прстени Сребро 925 Накит
Стилот 1:
Тренди Жените Прстени
Прстен Тип 1:
Свадба Бенд ringen anel
функција 1:
прстени за жените sterling silver
повод 1:
Партија Мода Прстени за жените sterling silver
Облик / Модел 1:
Цвет Прстени За Жени
Производи во категоријата