.

.

Одлична цена
Гроздобер Голема Едноставна Плоштадот Панк Прстен Од Не ' Рѓосувачки Челик Црна Прст Бенд Mens Челик Занитвам Прстени

Гроздобер Голема Едноставна Плоштадот Панк Прстен Од Не ' Рѓосувачки Челик Црна Прст Бенд Mens Челик Занитвам Прстени

DEN 105.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Бренд Име:
BLEUM CADE
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
316L
Површината Ширина:
19mm
Производи во категоријата