.

.

Одлична цена
JEXXI Жени Јасно Кубни Циркони Прстени За Свадба Ангажман Прстени Мода 925 Sterling Silver-Годишнината Прстен Накит

JEXXI Жени Јасно Кубни Циркони Прстени За Свадба Ангажман Прстени Мода 925 Sterling Silver-Годишнината Прстен Накит

DEN 223.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Прстени За Жена
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
2.5 mm
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
1
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Производи во категоријата