.

.

Одлична цена
Голема Топла Продажба Луксузни Marquise Намали 3 Карат Blue Sapphire Свадба Прстен за Жени Мажи Имаат S925 Логото Вистински 925 Сребрен Прстени големина 5-10

Голема Топла Продажба Луксузни Marquise Намали 3 Карат Blue Sapphire Свадба Прстен за Жени Мажи Имаат S925 Логото

DEN 597.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
DMRJS011
Поставување Тип:
Prong поставување
CertificateType:
ЦВА
Главниот Камен:
Sapphire
Сертификат Број:
no
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
choucong
Стил:
Класичен
Страна Камен:
Кристално
Обликотшема:
Marquise Намали
Печат:
s925
прстен:
жените прстен
Свадба прстен:
Ангажирање накит
Sapphire накит:
дијамантски прстен
прстен кутија:
Yes
is_customized:
yes
Производи во категоријата