.

.

Одлична цена
Тренди 12PC/Set трговија на Големо Микс Познати Модни Едноставна Ретро Врежан Цвет Прилагодливи Пети Прстен Нога Жените Накит Пад

Тренди 12PC/Set трговија на Големо Микс Познати Модни Едноставна Ретро Врежан Цвет Прилагодливи Пети Прстен Нога Жените

DEN 42.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JETTING
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
сребро позлатен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
Други
Функција:
/
Компатибилност:
/
Производи во категоријата