.

.

Одлична цена
Шест Зборови На Светото Писмо Мажите Личност Надмоќно Sterling Silver Национален Стил Ретро Тајландски Сребро Мода Накит

Шест Зборови На Светото Писмо Мажите Личност Надмоќно Sterling Silver Национален Стил Ретро Тајландски Сребро Мода

DEN 501.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.25, 9.75, 10.25, 10.5, 11, 11.5
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
CCGTC
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
QBC171018
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Цвет
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Производи во категоријата