.

.

Одлична цена
S925 Sterling Silver Мода Личност Претерани Уникатен Надмоќно Черепот Мажите Ретро Тајландски Сребрен Прстен Open Ended

S925 Sterling Silver Мода Личност Претерани Уникатен Надмоќно Черепот Мажите Ретро Тајландски Сребрен Прстен Open

DEN 776.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Гем Боја:
Погоден 08to1025
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
CCGTC
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
FY171020
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Производи во категоријата