.

.

Одлична цена
Вистински 925 Sterling Silver 6mm да 7mm Круг Намали Жените Solitaire Ангажман Полу Планината Свадба парична Казна Прстен Поставување на големо

Вистински 925 Sterling Silver 6mm да 7mm Круг Намали Жените Solitaire Ангажман Полу Планината Свадба парична Казна

DEN 1152.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11
Бренд Име:
HELON
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R20152
Стил:
Симпатична/Романтичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен Форма:
Круг
Главниот Камен Големина:
6mm да 7mm (6.5 mm)
забелешка:
Треба Екстра $15 за да се Направи Сертификат (Кинески)
Производи во категоријата