.

.

Одлична цена
година Мода Син Оган Опал Прстен GW Мода Накит

година Мода Син Оган Опал Прстен GW Мода Накит

DEN 231.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
7, 8
Бренд Име:
GW
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
FR292 joya фина aneis anillos bague mujer feminino bijoux sieraden
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
5.5 мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
s925 sterling silver
Функција:
Моден
Производи во категоријата