.

.

Одлична цена
yiustar 10pcs/многу Тенок Редење Прстени Зглоб Прстен Блискиот Прстен Малиот Прст Прстени за Жените R213

yiustar 10pcs/многу Тенок Редење Прстени Зглоб Прстен Блискиот Прстен Малиот Прст Прстени за Жените R213

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Површината Ширина:
10мм
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
yiustar
моден прстени:
прстени за жени
едноставна прстени:
midi прстен
златен прстен:
сребрен прстен
неколку прстен:
прст прстен
Евтини прстен:
гроздобер прстени
Свадба прстен:
ангажирање прстен
роуз златен прстен:
едноставен прстен
Производи во категоријата