.

.

Одлична цена
Lotus Забава Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Природни рачно изработени парична Казна Накит Креативни Саќе Отворено Ѕвони Домашниот Guard Прстени за Жени

Lotus Забава Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Природни рачно изработени парична Казна Накит Креативни Саќе Отворено

955.20
DEN 707.00 -26 %

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
CertificateType:
CCGTC
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Никој
Обликотшема:
Животните
Повод:
Партија
Број На Модел На:
LFJD0042
Сертификат Број:
SZ1612047529
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Lotus Забава
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина
Објектот:
925 прстен
Погоден за:
прстени за жени
Големина:
Adjustable
Производи во категоријата