.

.

Одлична цена
Leige Накит Лабораторија Смарагд Ангажман Прстени 925 Фунта Сребрен Прстен Трилиони Намали Зелена скапоцен камен Може да Birthstone Прстен Подарок за Неа

Leige Накит Лабораторија Смарагд Ангажман Прстени 925 Фунта Сребрен Прстен Трилиони Намали Зелена скапоцен камен Може

DEN 3096.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Главниот Камен:
Емералд
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
RPT66172-ЕМ
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
триаголник
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Гроздобер
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Производи во категоријата
DEN 2284.80 -20 %