.

.

Одлична цена
Високо Полиран Шарени Signet Солидна Masonic Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Мазна Површина Моторни Biker Мажите Прстен SWRR079

Високо Полиран Шарени Signet Солидна Masonic Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Мазна Површина Моторни Biker Мажите

DEN 66.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
SWR0079
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
STBZCXH
Пол:
Унисекс
Големина (НИ):
#7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 #14 #15
is_customized:
Yes
Производи во категоријата